Canlı Destek

HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Yığın taşımacılığı sektöründe konveyör bant sistemlerinin tasarlanması ve üretilmesi üzerine faaliyet göstermekte olan Rulmaksan Makine, sahip olduğu vizyon ve dinamizmi efektif şekilde kullanarak kısa sürede sektörün öncülerinden biri olmuştur

 Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 10.000m2 kapalı alanında, tam otomasyonlu sistemler kullanarak, tamamen kendi ar-ge faaliyetleri sonucu tasarlanmış, yüzde yüz su ve toz sızdırmaz, uzun ömürlü ve yüksek performanslı konveyör bant ruloları üretimi yapmaktadır. Bu çalışmaların sonucunda üretmiş olduğu ürünleri Maxiroll ve Optiroll markalarını tescilleyerek hizmetinize sunmuştur. Uluslararası standartlarda üretim yapmakta olan Rulmaksan hem rulo bileşenlerini kendi bünyesinde üretebilme avantajı hem de TSE akredite laboratuvarı ile üretim standartlarını yükseltmiş, alanında uzman eğitimli ve deneyimli personeli ve son teknoloji makine parkuru ile yüksek standartları ülkemiz koşullarına uygun fiyatlarla sunmaktadır.


Satış öncesinde başlayan güler yüz ve profesyonel destek, satış sonrasında da devam etmekte, çözüme dayalı bakış açısıyla tedarikçileri ile yıllarca süren sorunsuz bir çalışma ilişkisi kurmaktadır.

Başarı ve kazanç yolculuğunuzda yanınızdayız.

Saygılarımızla

Rulmaksan Ailesi

Hakkımızda